Pár tipů, kde získat příjem navíc

Příjem navíc

Kdo by nechtěl navýšit svůj příjem, že? Jak zaměstnanci, kteří mohou získat ke své výplatě i něco navíc, tak podnikatelé, ale také studenti mohou ocenit pár rad a tipů, kde a jak mohou získat peníze navíc.

V dnešním článků přináším pár tipů, jak obohatit svůj seznam příjmů o pár nových. Rady jsou směřovány pro „obyčejné“ lidi, kteří ocení pár stovek či tisícovek navíc. Nebude se tedy jednat o rady, jak, kam a kde investovat desetitisíce. 

Projděte šatník

Příjem navíc- Projděte svůj šatník

Prvním tipem, jak můžete získat nějaký příjem navíc, je prodej nenošeného oblečení. Možná budete sami překvapeni, kolik si díky prodeji můžete přivydělat a kolik toho váš šatník skrývá. Pokud nevíte, kde a jak začít, vyřaďte a prodejte to oblečení, které jste na sobě neměli více jak půl roku. Pravděpodobně si ho už ani neoblečete, vám zabírá místo na nové kousky, novému majiteli udělá radost a vám vydělá navíc pár korun. Existují různé internetové bazary, kde své oblečení můžete nabídnout k prodeji a nebo pokud máte svůj osobní profil na Facebooku, můžete inzerovat oblečení i přímo na Facebooku na takzvaném Marketplace. 

Prohrabte se garáží

Určitě spousta věcí ve vaší garáži je také zbytečná a třeba někdo jiný by dané věci ocenil a využil. Často si kupujete sportovní vybavení, kdy sport nakonec vzdáte a nám se tak válí pomůcky bez povšimnutí v garážích, může se jednat o vybavení na zimní sporty nebo najdete například staré lyže či kolo, za které už máte náhradu a tak staré můžete dát k prodeji. 

Můžete narazit i na staré doplňky do domácností, obrazy, knihy či jiné věci, které by zkrátka někdo jiný využil a ocenil více než vy, proto je hoďte také na bazary, udělejte ostatním radost a sobě vytvořte nový příjem.

Doučujte

Příjem navíc- Doučujte

Každý má talent na něco jiného a byli byste překvapeni, kolik lidí shání doučování nejen na jazyky. Takže máte talent na hudební nástroje, malování, zpěv, cizí jazyky, matematiku či jiný obor, nabídněte své služby ve vašem městě. Lidé ocení vaši pomoc a rádi vám zaplatí.

Rozjeďte něco svého

Posledním tipem, kde získat další příjem, je vlastní business. Skvělým řešením jsou poté MLM společnosti, kdy můžete začít „podnikat“ téměř bez investic. Některé společnosti mají dokonce bezplatné registrace, u některých si musíte zakoupit startovní balíček, ale jedná se vždy v porovnání se zakládáním vlastní firmy nepodstatnou částku. Díky připojení k nějaké společnosti můžete získat vedlejší příjem, který se po nějaké době tvrdé práce může stát příjmem pasivním. 

Sázení online

Jelikož jsem stránka zaměřená na kontrolu tiketu, nesmí v extra příjmech chybět také sázení. V dnešní době už se najde mnoho lidí, které sázení třeba i živí. Pro mě určitě v menším měřítku sázení stojí minimálně za zkoušku. Doporučuji rozdělit kapitál na menší částky a sázet na 2-3 zápasy. Každý má svou taktiku při sázení a každému vychází něco jiného. Přejeme spoustu štěstí při sázení a pamatujte, že kontrola tiketu je rychlá a jednoduchá!

Můžete také začít s menším podnikáním zaměřeným na to, co vás baví. Další způsob je investování, což ale už stojí více znalostí z oboru a více peněz do začátku. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.