Kontrola tiketu Fortuna

Kontrola tiketu Fortuna online a zdarma

Kontrola tiketu Fortuna je rychlá a jednoduchá. Stačí zadat číslo a kód uvedené na sázence.
Vyplňte číslo sázenky a kód.

Číslo sázenky:
Kód:
Kontrola tiketu Fortuna- jak na to?

Kontrola tiketu který jste vsadili u sázkové kanceláře Fortuna je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit požadované údaje, kterými jsou „Číslo sázenky“ a „Kód sázenky“. Oba údaje najdete pod čárovým kódem na vaší sázence.

Číslo sázenky                               Kód sázenky

     

Kontrola tiketu Fortuna probíhá hned několika způsoby.

Svůj tiket si můžete nechat zkontrolovat u poskytovatelů Fortuny, na prodejních místech Fortuny, ale také online. Online způsob je nejrychlejší a nejjednodušší, protože vše, co potřebujete, je počítač, připojení k internetu a sázenka.

Po zadání čísla sázenky a kódu pak zjistíte během několika vteřin, zda jste tipovali dobře nebo ne. Celý proces je jednoduchý a rychlý, navíc ho máte k dispozici 24 hodin denně – výsledky jsou pravidelně aktualizovány. Kontrola tiketu Fortuna online je jednoduchá!.

O sázkové kanceláři Fortuna

Fortuna je poskytovatelem sázkových her již od roku 1990, jejím zakladatelem byl pan Michal Horáček. Mezi nejoblíbenější patří kurzové sázení na sportovní, kulturní nebo politické události, ale také kasino a zejména losy. Společnost Fortuna byla prodána společnosti Penta, která se postarala o její expanzi do okolních zemí – zejména Slovenska a Polska. Dnes se na území České republiky řadí mezi nejvetší sázkové kanceláře jako například Tipsport.

Kontrola tiketu Fortuna

Sázení je velmi oblíbené a spousta lidí se pokouší rychle zbohatnout. Pro registraci k sázkové kanceláři Fortuna stačí být starší 18 let a vyplnit jednoduchý registrační formulář. Neváhej a vsaď si i ty a zkus své štěstí při sportovních utkáních!