Kontrola tiketu Fortuna

Kontrola tiketu Fortuna online a zdarma

Číslo sázenky:
Kód:
Jak zkontrolovat Fortuna tiket

Kontrola tiketu Fortuna je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit požadované údaje, kterými jsou „Číslo sázenky“ a „Kód sázenky“(ten je vždy složen ze 4 číslic).

Číslo sázenky                               Kód sázenky

     

Kontrola tiketu Fortuna probíhá hned několika způsoby. Svůj tiket si můžete nechat zkontrolovat u poskytovatelů Fortuny, na prodejních místech Fortuny, ale také online. Online způsob je asi nejjednodušší, protože vše, co potřebujete, je počítač, připojení k internetu a sázenka.

Po zadání čísla sázenky a kódu pak zjistíte během několika vteřin, zda jste tipovali dobře nebo ne. Celý proces je jednoduchý a rychlý, navíc ho máte k dispozici 24 hodin denně – výsledky jsou pravidelně aktualizovány. Kontrola tiketu Fortuna je online.

O sázkové kanceláři Fortuna

Fortuna je poskytovatelem sázkových her již od roku 1990, jejím zakladatelem byl pan Michal Horáček. Mezi nejoblíbenější patří kurzové sázení na sportovní, kulturní nebo politické události, ale také kasino a zejména losy. Společnost Fortuna byla prodána společnosti Penta, která se postarala o její expanzi do okolních zemí – zejména Slovenska a Polska.

Kontrola tiketu Fortuna