Kontrola tiketu Euromiliony

Kontrola tiketu Euromiliony od sázkové společnosti Sazka je rychlá a jednoduchá! Princip hry je podobný jako u ostatních her Sazky, jako je například Sportka či Šťastných 10 – snažíte se uhodnout, která čísla budou tažena. Vsadit si můžete online, ale také v kamenné prodejně nebo prostřednictvím aplikace. Kontrola výsledků Euromiliony probíhá stejnými způsoby, k dispozici je také zkontrolování výsledků prostřednictvím slosování v televizi.

Kontrola tiketu Euromiliony – Online, rychle a snadno zde

Jeden tiket hry Euromiliony se skládá ze šesti sloupců. V každém sloupci sázíte na sedm čísel, jeden sloupec má celkem 35 čísel. Navíc vsázíte na jedno bonusové číslo z celkových 5 (vsazení si na bonusové číslo je již v rámci hry automatické, nemusíte za něj připlácet). Za jeden sloupeček vsadíte pouhých 30 Kč, ale vyhrát můžete milionovou částku. Maximální částka, kterou můžete vyhrát, je 150 000 000 Kč.

Další peníze můžete vyhrát v rámci Druhé šance, kdy hádáte kód druhé šance. Pokud se vám to podaří, získáváte 20 000 Kč za každý vsazený sloupec, bez ohledu na to, jestli jste v hlavní hře vyhráli nebo ne. 

Kontrola tiketu Euromiliony

Vsadili jste u jiné sázkové kanceláře? Zde najdete Kontrola tiketu Fortuna.