Kontrola tiketu Eurojackpot

Eurojackpot se zdá být běžnou loterijní hrou, v rámci které vsázíte na to, která čísla budou tažená. Od ostatních her se ale liší tím, že Jackpot je opravdu vysoký (nejvyšší ze všech ostatních loterií) a také výhry padají nejčastěji ze všech loterií. Kontrola tiketu Eurojackpot probíhá na stejných místech, kde si můžete tiket také podat – online, u poskytovatelů hry Eurojackpot (v České republice jsou to sázkové společnosti Sazka a Lottoland), nebo v rámci mobilních aplikací.

Kontrola tiketu Eurojackpot pro Vás online a zdarma

Jestliže v rámci českých loterijních her hrajeme o miliony, v rámci Eurojackpotu hrajeme o miliardy. Do loterijní hry Eurojackpot je zapojeno celkem 17 zemí z Evropy. Losuje se každý pátek ve 20:00 středoevropského času. V každém slosování je jisté, že bude aspoň jeden miliardář. Minimální hodnota jackpotu, který padne v rámci každého slosování, je 10 milionů eur. Maximální výhra, kterou můžete vyhrát je 90 milionů eur.

Kontrola tiketu Eurojackpot

Pravidla loterijní hry EuroJackpot

Ve hře Eurojackpot sázíte pět čísel a dvě euro čísla. Prvních 5 čísel vyberete z hlavního herního pole, z čísel v rozmezí 1-50. Zbylé dvě euro čísla volíte z rozmezí 1-10. Pro výhru hlavní ceny, musíte trefit správně všechna čísla včetně euro čísel. I když však netrefíte všechna čísla, může na vás čekat nějaká odměna. EuroJackpot má totiž více úrovní, ve kterých můžete získat odměnu.
Pokud by se vám podařilo trefit všechna čísla, můžete vyhrát přes dvě miliardy korun. Sázet můžete prostřednictvím poskytovatelů loterijní hry EuroJackpot, nebo online. Zároveň si můžete online provést kontrolu svého tiketu a zjisti tak, zda jste dnes měli štěstí!

Vsadili jste u jiné sázkové kanceláře? Zde například najdete Kontrola tiketu Fortuna