Jak si přivydělat kurzovým sázením

kurzové sázení

Kurzové sázení spadá mezi hazardní hry, a tak je na něj samozřejmě širokou veřejností nahlíženo s určitým odporem a pochybnostmi. V následujícím článku si rozebereme, jestli je možné kurzovým sázením dlouhodobě generovat zisky a jaké jsou základní principy, které je nutné dodržovat.

Je kurzové sázení podvod?

Kurzové sázení je v očích široké veřejnosti mnohdy považováno za čistý hazard a de facto podvodnou praktiku, díky které sázkové kanceláře okrádají své klienty. Pokud patříte mezi lidi s tímto názorem rozhodně se mýlíte. Je nezpochybnitelné, že drtivá většina sázkařů je dlouhodobě ztrátová nicméně vždy je to způsobeno jejich vlastními chybami a nedokonalou znalostí. Profesionální sázení totiž rozhodně není pro každého. Nejlepší sázkaři věnují vyhledávání hodnotných kurzů několik hodin denně a disponují velmi vysokými rozpočty. Běžní sázející se jim tak se svým přístupem mohou jen stěží vyrovnat, takže své vklady ztrácejí. Protože neúspěšných sázkařů je nespočetněkrát více než těch úspěšných, vzniká pak přesvědčení, že celý systém je podvodný a zmanipulovaný.

Value beting

Základním předpokladem profesionálního sázení je tedy vyhledávání výhodných kurzů. Tento systém se nazývá value beting a spočívá ve snaze nalezení kurzu, který bookmakeři stanovili příliš vysoký oproti předpokladu sázkaře. Pokud je sázkařův předpoklad správný, v dlouhodobém horizontu pak realizuje zisk díky tomu, že je schopný reálnou pravděpodobnost odhadnout lépe než bookmakeři. Patrně je vám již jasné, že tato schopnost vyžaduje velkou časovou investici a jistou intuici, kterou musí disponovat každý úspěšný sázkař.

Systém vah a rozpočet

Kromě toho musí každý úspěšný sázkař rozumět alespoň základním matematickým souvislostem. Jednotlivým zápasům většinou sázkaři přiřazují různé váhy podle své důvěry v pozitivní výsledek. Analyticky je nutné přistupovat také k vkládaným částkám tak aby nebyl rozpočet ohrožen ani po delší sérii proher.

Dlouhodobost a disciplína

Kromě všech uvedených předpokladů je k vydělávání kurzovým sázením nutná skálopevná disciplína a výdrž. Jednorázové výhry je možné zaznamenat i díky štěstí, ale v dlouhém horizontu jsou ziskoví pouze sázkaři, kteří se drží svého správně stanoveného systému.

Výhodou kurzového sázení je i to, že můžete sázet online z pohodlí domova. Stejně tak můžete provést i kontrolu tiketu online a případně i vybrat výhru.

Sázíte u Chance? – Kontrola tiketu Chance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.