Bezplatná služba, co umí vytvářet tikety na míru pro každého sázkaře

Sázení na sport je oblíbená kratochvíle spousty fanoušků, kteří si tak do fandění přidávají další porci adrenalinu. Pro vášnivější sázkaře na internetu existuje celá řada služeb, které se jim snaží různě pomoci při rozhodování, co dát na tiket. Některé takové služby jsou placené a jiné poskytují i rady bezplatně.

Asi není žádným překvapením, že pro značnou část lidí jsou atraktivní především ty zdroje informací, za které není třeba platit. A k nim se řadí taky webová stránka, kterou najedeme na adrese www.tiptiket.cz. Už její název tak trochu naznačuje, že se v tomto případě jedná o poskytování tipů na celé tikety.

Na této webové stránce probíhá vše automaticky. Uživatel si definuje základní parametry svého tiketu, když je nutné vložit především to, kolik zhruba by měl mít výsledný kurz tiketu. Pak je možné si to omezit i jen na konkrétní ligu a nebo dále je možné si vložit zápasy, které by na výsledných tiketech neměly chybět.

Samotné generování tiketů pak zabere zpravidla několik vteřin, ale v případě velkého množství příležitostí, je někdy zdlouhavější. Na druhou stranu čekání se většinou dá vydržet. Výsledné tikety se zobrazují tak, že jdou od těch obsáhlejších se zápasy s menšími kurzy až po vyrovnanější utkání, kterých je na tiketech méně.

Ty vytvořené tikety si je pak možné i různě upravit. Je tam možné i něco přidat, nebo naopak třeba i odebrat. V případě, že se uživateli některý tiket zalíbí, tak ho může rovnou vsadit. Není nutné si nic opisovat a znovu zadávat v rozhraní sázkové kanceláře, ale staří kliknout na příslušné tlačítko a následuje přesměrování do sázkovky, kde už je předvyplněný tiket. A pak už jen zbývá uzavřít sázku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *